Výsledky vyhledávání

Bez-realitky, bez-řidiče nebo radši bez-starostí?V rádiu můžete slyšet, jak Vám realitka ukousne balkón, ale pokud tomu tak opravdu je, měl by někdo otevřít lidem oči a upozornit je, že jakýkoli „bezrealitkový server“ jim utrhne rovnou celou střechu.

Majitelům těchto serverů je naprosto jedno za kolik prodáte nemovitost, anebo zda jí vůbec prodáte. Jediné, o co jim doopravdy jde je lživou reklamou dostat k sobě co nejvíce lidí, kteří jim zaplatí za inzerci. K čemu Vám je ušetřit pár procent na provizi, když prodáte nemovitost pod cenou, než jakou by Vám z ní dostal opravdu kvalitní makléř, který do svých propagací na rozdíl od těchto serverů investuje? Nebo jste si snad všimli, že by tyto servery nějak zvlášť propagovaly nemovitosti v jejich nabídce? Jediná reklama, do které investují je ta, která má vytvořit negativní emoce a smýšlení o realitních makléřích, protože jenom ta jim vydělá peníze.

Pokud zrovna prodáváte svou nemovitost a líbilo by se Vám ji prodat bezpečně a za nejvyšší možnou cenu, tak se neváhejte podívat na nabídku mých služeb na webových stránkách www.jansznapka.cz. Jako bonus zde najdete i e-book a checklist „100 kroků k prodeji za nejvyšší možnou cenu“ ke stažení.

Porovnejte nabídky