Výsledky vyhledávání

Co se stane, když prodáváte svou nemovitost s více realitkami a bez exkluzivní smlouvy?Stále se často stává, že majitel nemovitosti se rozhodne prodat svou nemovitost přes více realitních kanceláří bez exkluzivní smlouvy. Dělají to v domnění, že „více realitních kanceláří zajistí větší úspěšnost prodeje.“ 

V jiném případě možná  dobrá úvaha, v tomto však platí přesný opak. 

Co se stane? 

  • Potencionální zájemce uvidí váš inzerát xxx krát na realitních serverech.
  • Makléři inzerují vaši nemovitost s rozdílnými cenami nebo údaji o nemovitosti, proto zájemce často nezavolá ani do jedné realitky, jelikož v očích potencionálních zájemců vaše nemovitost vypadá podezřele. 
  • Získáte průměrné až podprůměrné služby – makléři vyfotí vaši nemovitost třeba tak, jak ji navštíví – s nepořádkem atd. Šance na prodej vaší nemovitosti za nejvyšší možnou cenu pak značně klesá. 
  • Makléř bez neexkluzivní smlouvy často nehájí zájmy svého klienta. Při získání kupce pak tlačí na okamžitou realizaci prodeje, aby ho někdo nepředběhl a nepřišel o provizi. Díky tomu se nemovitost prodá za výrazně nižší cenu, než prodávající chtěl.

Ti nejlepší realitní makléři pracují pouze na základě exkluzivní smlouvy, protože si cení svého času, kvalit a přidané hodnoty. 

Prodávejte svou nemovitost chytře a s těmi nejlepšími.

Vy i vaše nemovitost si zasloužíte kvalitní kompletní služby a správně nastavenou strategii prodeje nemovitosti, ať jste BEZ STAROSTÍ.

KONTAKT:

Hana Frolo
+420 739 117 645
frolo@bez-starosti.cz

Porovnejte nabídky