Výsledky vyhledávání

Hledání nemovitosti není tak jednoduché, jak se zdáVíte, jaká je základní chyba při hledání nemovitostí?

Pokud ne, tak se to teď dozvíte. Základní chybou je spoléhat se pouze na jeden jediný zdroj.

Kde nejčastěji hledáte?  

Většina lidí hledá nové bydlení pouze na inzertních serverech. A to je velká škoda. Největším problém totiž může být fakt, že se tam nachází mnoho nemovitostí, které jsou neaktuální, předražené či dokonce fiktivní. 

Pokud se objeví nějaká opravdu výhodná nabídka, moc dlouho se tam „neohřeje“, takže se k ní musíte dostat dříve, než ostatní. 

Jaká je tedy ideální cesta k novému bydlení?

Důležité je nemovitost vyhledávat napříč celým realitním trhem a vybírat si tak z veškeré nabídky, která je na trhu dostupná. Ta se skládá z nabídek všech realitních kanceláří a všech „samoprodejců“. Důležité je se také zaměřit se na ty, kteří prodej teprve zvažují. A následně z nich musíme vyfiltrovat ty nevhodné, předražené a rizikové a vybrat tu nejvhodnější. 

Koupě vhodné nemovitosti za rozumnou cenu a její následná příprava k nastěhování je dlouhý a složitý proces.

Tak proč si ten život nezjednodušit?!

Napište mi na bezouska@bez-starosti.cz, nebo mi zavolejte na tel.: 731 010 123 a já vám obratem zašlu 100 kroků, které vedou k vyhledání nemovitosti na míru s bez-starostí a E-book Vyhledání nemovitosti na míru.

Pokud se vám moje postupy budou zamlouvat, a já věřím, že budou, tak si můžeme domluvit schůzku a já vám velmi rád najdu nové bydlení.

Petr Bezouška

Porovnejte nabídky