Výsledky vyhledávání

HOME STAGING aneb jak si připravit nemovitost (s) bez-starostíV realitním světě se často používá pojem „home staging“, ale pokud nejste zrovna realitní makléř, možná nevíte, co to vlastně znamená…

Co to vlastně je HOME STAGING?

Home Staging se používá při prodeji nebo pronájmu nemovitosti, kdy si klient přeje vizuálně připravit profesionální prezentaci. Cílem je zvýšení atraktivity pro potenciální zájemce, tak, aby oslovilo co nejširší spektrum lidí. Hlavní je ukázat plně funkčnost celé nemovitosti, čistý a světlý prostor s minimem nábytku, sladění barev a doplňků a zbavení se všech negativních věcí.

Ovšem nepočítejte s tím, že Vám bude stačit pouhý úklid! Zejména důležité je nemyslet jen na to, co se líbí Vám, protože jiným se to líbit nemusí.

Dnešní práce profesionálního realitního makléře nespočívá pouze v samotném prodeji nemovitosti. Jeden z nejdůležitějších faktorů je příprava nemovitosti, kdy makléř s pomocí svého týmu vytvoří dokonalou prezentaci tak, abychom do interiéru dostali ty správné pozitivní emoce. Proto spolupracuji s těmi nejlepšími v oboru, kteří mi s  danou zakázkou pomáhají, jako je například firma Andrea a Filip Krejčiříkovi AFKREJCIRIKDESIGN, která se zabývá prodejem dekorací, květin a zakázkové výroby nábytku na míru. Můžete je pod stejným názvem sledovat na instagramu.

Samozřejmě využívám také služeb profesionálního fotografa či kameramana, kteří tomu celému dodají ten finální punc jedinečnosti.

V zašlém a temném domě (bytě) nikdo z nás přece bydlet nechce. A o tom, že nemovitosti prodávají hlavně emoce, jsem naprosto přesvědčen.

Pokud tedy chcete i VY prodat svoji nemovitost o 10-15 % lépe oproti tržní ceně, tak tento krok PŘÍPRAVY určitě nevynechejte! Anebo mi rovnou napište na konior@bez-starosti.cz nebo zavolejte na tel.: +420 773 570 726 a já Vám s tím určitě rád pomůžu.

A HLAVNĚ #budtebezstarosti

Porovnejte nabídky