Výsledky vyhledávání

Iluze aneb jak jednoduché je oblbnout lidskou hlavuVšichni dneska víme, že světem hýbou nejrůznější sociální sítě a představit si bez nich život si dokáže jen málokdo z nás. Přesně tahle vášeň lidstva dala mnohým jedincům tu nejsilnější marketingovou zbraň, kterou dokáží velice jednoduše manipulovat s veřejností. Díky sociálním sítím vyhrávají politici volby, cestovky ukazují ráje na zemi, vedení měst buduje svou image anebo třeba já buduji povědomí o sobě a taky mi sociální sítě pomáhají efektivněji nabízet nemovitosti mých klientů.

Pokud tedy někdo umí opravdu dobře pracovat s nástroji, které aktuální doba nabízí, tak má dost vysoké šance na to, aby se dostali do vaší hlavy a byli tak úspěšní.

Proč to ale píšu? Profese realitního makléře je v Česku brána jako něco sprostého a nečestného. Můžou si za to makléři sami? Ano, do jisté míry můžou, ale vážně až takto?

Jak makléř pomohl svému klientovi asi do televize nikdo nedá. Když jsem před rokem své klientce vykomunikoval snížení částky za předčasné splacení hypotéky o 70 000 kč, tak jsem měl opravdu radost, ale ví o tom někdo další kromě úzkého okruhu lidí? Když jsem svým klientům dostal z prodeje bytu o cca o 200 000 kč více než dostal jejich soused ve vedlejším vchodě za stejný byt, tak to byl taky super pocit. Akorát chudák soused, protože na bezrealitce mu do očí svítilo ,,ušetříte 4% za provizi“.

Média zveličují hrstku podvodných případů realitních kanceláři, přitom návrhů na vklad vlastnického práva bylo v roce 2018 podáno 452 199. Kdyby tedy jen polovina byla přes realitní společnosti, tak těch pár medializovaných kauz potopí desítky tisíc kvalitně dotažených obchodů.
(Zdroj: www.cuzk.cz)

Alternativní služby lákají na hesla „NEJLEPŠÍM MAKLÉŘEM JSTE VY SÁM“ a neštítí se si zaplatit články o tom, jak jsou realitky špatné. Mozek máme touhle mediální masáží natolik ovlivněný, že věříme, že nám makléři přeci nemají jak pomoct a ještě ke všemu berou nesmyslně velkou provizi a to jsou peníze, které bychom mohli mít navíc.

Věřím, že tahle karta se jednou obrátí, a i náš skvělý národ dokáže využívat služeb a šetřit tak svůj čas a peněženku tak, jako to je všude jinde ve světě a konkrétně realitní makléři tam jsou bráni jako prestižní zaměstnaní. Přece spolupráce s lidmi, kteří v daném oboru jsou a rozumí všem jeho stránkám Vám může jedině pomoct. Myslet si, že něco, co dělám poprvé v životě a zvládnu to lépe než člověk, který se tomu věnuje každý den, je velice naivní a opravdu to člověka může ve výsledku bolet.

Pokud Vás zajímá něco více o mě, anebo se chcete mrknout na nemovitosti, které aktuálně nabízím, tak se podívejte na www.jansznapka.cz, mějte krásný den a hlavně buďte bez-starostí.

Porovnejte nabídky