Výsledky vyhledávání

Investice do nemovitosti (s) bez-starostíCo si představíte, když se řekne investice do nemovitosti?

Já tedy určitě nejlepší cestu, jak si budovat pasivní příjem a být tak připraven na důchod, ale většina lidí se zalekne už slova INVESTICE.

Ono to slovo na první pohled vypadá jako něco, do čeho musím dát hodně peněz, ale opak je pravdou.

Na takové budování pasivního příjmu nám může stačit třeba 300 000 Kč, anebo taky klidně 0 Kč!

Pokud nemáte volné prostředky na nákup investiční nemovitosti, ale přesto chcete postupně tvořit nějaký ten pasivní příjem, tak není nic lepšího než si vyřídit hypotéku nebo úvěr ze stavebního spoření a banka se v podstatě bude podílet na Vaši investici.

Zaplatíte úroky bance přibližně ve výši od 2,5 % ročně, ale správně zvolená investiční nemovitost Vám může generovat například zhodnocení 6–12 % ročně, takže nám pořád zůstává slušný zisk.

Jednou samozřejmě nemovitost splatíte a na světě je krásný pasivní příjem. I kdybyste zůstali třeba jen u jednoho bytu, z kterého budete mít 5 000 Kč měsíčně, tak je to fajn kapesné nebo ne?

Pokud Vám ovšem na účtu leží nějaké ty úspory, tak Vám je akorát znehodnocuje inflace a určitě mi dáte za pravdu, že je lepší, když peníze dělají peníze. Na to, že proběhne nějaká důchodová reforma, která nás zachrání nelze spoléhat. Důchody v poslední době rostou, ale to, že přibude v následujících letech postupně milión důchodců, na které bude muset někdo vydělávat, už se neřeší. Dost pravděpodobné je taky, že se důchodový věk bude neustále posouvat a jsem opravdu zvědav, kde je strop.

Já osobně nechci spoléhat na to, že se o mě stát v budoucnu postará a hazardovat tak se svým spokojeným stářím. Proto následujících 30 let budu makat na tom, aby se mi povedlo vytvořit si dostatečný pasivní příjem.

Správně zvolená investiční nemovitost může mít návratnost 8 až 15 let a určitě jich člověk za život zvládne pořídit více než jednu.

Věřím, že takovou investici si může dovolit spousta z vás a pokud budete chtít, tak Vám takovou investici mohu najít, zařídit její koupi, financování, rekonstrukci a abyste se nemuseli starat vůbec o nic, tak i správu nemovitosti.

Jednoduše prostě jen zainvestujete a koukáte, jak Vám každý měsíc přijdou peníze z pronájmu.

„Investování není raketové inženýrství, kde člověk s IQ 160 poráží protivníka s IQ 130.“
Warren Buffet

 

Porovnejte nabídky