Výsledky vyhledávání

Jak poznám dobrého realitního makléře?Až budete hledat vhodného makléře, který prodá vaši nemovitost lépe než ostatní, zjistěte si o něm více informací. Víte, jak toho dobrého makléře poznáte?

MÁ VLASTNÍ WEBOVOU PREZENTACI

Pokud má váš makléř zpracovanou webovou stránku, můžete si o něm zjistit spoustu informací. Zjistíte, kdo je, co všechno nabízí, jakou má pro vás přidanou hodnotu…

MŮŽETE SI PŘEČÍST JEHO REFERENCE

Když si kupujete třeba novou televizi, taky určitě hledáte, která by mohla být nejvhodnější a zajímají vás názory těch, kteří už ji vyzkoušeli. Stejně tak byste měli hledat i realitního makléře. Pokud s ním mají dobré zkušenosti i jiní lidé, proč by s ním nemohl proběhnout v pořádku i prodej vaší nemovitosti?

NEMÁ OBROVSKÉ MNOŽSTVÍ NABÍDEK

Makléři by neměli mít hromadu nabídek najednou. Může to totiž znamenat buď to, že málo prodávají a nemovitosti jim zůstávají dlouho v inzerci anebo také, že na vás nebudou mít dostatek času.

MÁ PROFESIONÁLNÍ NABÍDKY

Jeho nabídky vypadají už na první pohled profesionálně a upraveně. Má zvládnutý homestaging, hezké fotky i kvalitní popisek.Už jste viděli třeba nabídky makléřů, kteří nafotili nemovitost nekvalitně na mobil a ještě s nepořádkem? Já teda jo a určitě bych jim svou nemovitost do rukou nesvěřila.

INFORMUJE VÁS

Správný makléř by vás měl o všem informovat. Měl by vám říct, jak bude prodej nemovitosti probíhat a co všechno pro vás zařídí.  Informovat by vás měl i o případných možných problémech. Měli byste mít pocit, že se na něj můžete spolehnout a probrat s ním vše, co vás bude zajímat.

JE LIDSKÝ

Férový realitní makléř vás do ničeho nenutí ani na vás netlačí. Správný makléř je ochoten vám vždy poradit a odpovědět na vaše dotazy. Zároveň by vám měl sednout i jako člověk.

Pokud tedy chcete prodávat nemovitost s makléřem, který s vámi bude jednat férově, neváhejte se na mě obrátit.

 

Porovnejte nabídky