Výsledky vyhledávání

Jsem specialista na prověření technického stavu nemovitosti!Před nějakou dobou jsem absolvoval certifikační zkoušky na specialistu prověření technického stavu nemovitosti. 

PROČ?

Abych svým klientům mohl být přínosem i z hlediska technického stavu nemovitosti. Na realitním trhu totiž zastupuji výhradně kupující a musím tyto věci znát, abych pro ně mohl být přidanou hodnotou.

Nebudeme si nic nalhávat, existují totiž nepoctivci, co by si pro korunu nechali vrtat koleno.  Zamlčí podstatné informace (někdy to můžou být i hodně velké vady) jen proto, aby nemovitost prodali za každou cenu. Teď nemluvím jen o makléřích, ale i o samotných prodejcích.

S kolegy ze Zlína mám certifikaci na posuzování technického stavu nemovitosti a díky tomu dokážu spoustu vad včas odhalit a následně řešit úpravu ceny Vámi kupované nemovitosti. 👏

Pokud tedy řešíte nákup nové nemovitosti, tak se podívejte na mé webové stránky www.petrbezouska.cz kde zjistíte, že jedna ze služeb, kterou nabízím, je právě technická inspekce nemovitosti. Zjistíte zde, co všechno technická inspekce obsahuje a v čem spočívá. Nebo mi zavolejte na tel. +420 731 010 213 a můžeme se o tom pobavit osobně.

 

Porovnejte nabídky