Výsledky vyhledávání

K čemu slouží HOME STAGING?Jedná se o přípravu nemovitosti k jejímu prodeji a často si s touto činností neláme moc lidí hlavu….

Fotky nepřipravených nemovitostí jsou u nás tak nějak standardem a na inzertních portálech jich najdeme obrovské množství. Přitom příprava nemovitosti k prodeji je zásadní věc, která má obrovský vliv na prodejní cenu a úspěšný prodej.

Klasika je zapráskaná kuchyň, nesmysly na kuchyňské lince, milion magnetů na lednici, rozházené peřiny, obrovské množství kosmetiky v koupelně, ale najdeme také extrémy jako třeba fotky, kde je například na stole nedopitý lahváč.

Pokud tedy budeme prodávat nemovitost je třeba ji před focením připravit!

Když se jedná o krásný zabydlený byt nebo dům, tak ho stačí ve většině případech uklidit, schovat zbytečné věci pryč a nechat fotografa vyfotit krásné čisté prostory. V tomto případě budeme mít skvělé fotky, které každého zaujmou, o to přeci jde. Emoce prodávají a když potencionálního zájemce nezaujmou ani fotky, tak se vůbec neozve a na prohlídku určitě nepřijde.

Jestliže nemáme onen topový zabydlený byt, tak po nějakých investicích můžeme dosáhnout ohromných výsledků. 🙂

Mrkněte na přiložené fotografie z mých prací a posuďte sami.

Pokud chcete vědět, jak dopadl kompletní homestaging těchto nemovitostí, tak mrkněte ještě na tyto videa:

 

 

Ozvěte se, vše ohledně prodeje nemovitosti vám vysvětlím a společně najdeme to nejlepší řešení jak při prodeji dosáhnout nadstandardních výsledků.

Jan Sznapka
Telefon: +420 733 310 002
E-mail: sznapka@bez-starosti.cz

 

Porovnejte nabídky