Výsledky vyhledávání

Kvalita inzerce nemovitostí v roce 2019Před 9 měsíci jsem zveřejnil stejné video jako dnes a v článku bylo: „🏘Když jsem si prošel nabídku domů na prodej v Ostravě, vyskočilo na mě 252 inzerátu a z toho pouze 22, tedy méně než 10 %, mělo použitelné fotografie a pouze 4 měly videoprohlídku.“

Dnes jsem pro zajímavost prošel opět nabídku domů na prodej v Ostravě, kterých je aktuálně 166.

Co myslíte, zlepšila se kvalita inzerce za posledních 9 měsíců?

Když jsem tento průzkum začínal znovu, tak jsem moc optimistický vůči výsledku nebyl, ale nakonec jsem byl překvapen a čísla jsou o něco lepší. Každopádně musím podotknout, že za zlepšením výsledku stojí pouze jedna jediná realitní kancelář, která začala konečně častěji používat profesionálního fotografa.

Ze 166 nabídek mělo slušné fotky 37 inzerátu což nám dělá 22,29 % a videoprohlídku mělo 12 nabídek takže 7,23 %.

Zlepšení tedy máme, ale pořád to není žádná sláva. Kvalitní fotografie by měly být pouze základ, který musí obsahovat každá prezentace nemovitosti.

V roce 2019 jsem předělával několik prezentaci po hodně odbyté práci jiného „realitního makléře“ a vždy se nakonec dosáhlo nadstandardního výsledku.

V roce 2020 se to určitě párkrát bude opět bohužel opakovat, ale pokud zrovna vy nebo někdo ve Vašem okolí aktuálně řešíte prodej nemovitosti a chcete být v dobrých rukou, tak se mi ozvěte a domluvíme si schůzku.

Pokud Vás zajímá více o prodeji nemovitosti, tak na www.jansznapka.cz najdete mnoho dalších článků.

Přeji hezký den a hlavně bezstarostné prožití Vánočních svátků!

Porovnejte nabídky