Výsledky vyhledávání

Kvalitní rekonstrukce na klíč bez starostíDomov vám doslova padá na hlavu a přejete si, aby dostal nový kabátek?

Většina z vás teď tráví téměř veškerý čas doma, a tak se může celkem jednoduše stát, že si uvědomíte, že by váš byt nebo dům už opravdu zasloužil rekonstrukci….

Uvažujete o koupi nějaké starší nemovitosti, kterou si chcete předělat k obrazu svému? Nebo se k tomuto tématu potřebujete jen na něco zeptat?

Tohle všechno jsem pro vás schopná zajistit. 🙂

Již dlouhé roky totiž spolupracuji se skvělou designérkou Janou Kotoučovou, která pomáhá lidem tvořit bydlení snů. Je schopná vám zařídit:

  • rekonstrukci bytů a domů
  • profesionální design interiérů
  • úpravy dispozice bytu i domu
  • redesign interiérů
  • konzultace
  • rekonstrukce na klíč

A víte, co to je ta rekonstrukce na klíč?

Znamená to, že klientům poskytujeme všechny služby od samotného návrhu technického řešení, přes zajištění všech stavebních prací a materiálu až po odvoz suti a úklid.

Jana vaši představu nejdříve zpracuje jako 3D návrh interiéru v grafickém programu. Díky tomu si můžete udělat reálnou představu, jak bude vaše nemovitost po rekonstrukci vypadat. Tu vám pošle k odsouhlasení. A společně interiér přetvoříte do té nejlepší podoby.

Je nám jasné, že je pro vás důležitá také cena celé rekonstrukce. A právě z toho důvodu pro vás včas zajistíme také kalkulaci všech nákladů.

Tak co, toužíte i vy po takovém krásném bydlení?

Myslím, že je opravdu důležité, abychom se v našich domovech cítili dobře. Pokud tedy i vy chcete zařídit kvalitní profesionální rekonstrukci na klíč, napište mi na slavikova@bez-starosti.cz nebo zavolejte na +420 724 757 533 a určitě se domluvíme.

Porovnejte nabídky