Výsledky vyhledávání

Nepouštějte si do své nemovitosti realitní turisty!Jestliže prodáváte svou nemovitost, tak je důležité uvědomit si, že se určitě nejedná o turistickou atrakci. Zní to směšně? Souhlasím, ale bohužel i takoví lidé existují.

Realitní turista je člověk, který sice plánuje koupit nemovitost, ale vůbec neví kdy, nemá jasnou představu o svém novém bydlení a ani zjištěné možnosti financování. Co ovšem tento člověk má, je mnoho času. A tak si jen tak chodí na prohlídky a obhlíží nemovitosti. Dělá to hlavně z toho důvodu, aby mu něco neuteklo a co kdyby mu náhodou nějaká nemovitost padla do oka.

Zkrátka a dobře, tito lidé akorát plýtvají vaším časem. Často mají nevhodné a zcestné připomínky k inzerátům na sociálních sítích. A vy pak neustálým pouštěním těchto lidí do prodávané nemovitosti ztrácíte soukromí.

Jak se takovým lidem vyhnout?

  1. Prověřte si zájemce dříve, než ho pustíte do domu (například přes sociální sítě)
  2. Zjistěte jeho bonitu – tedy, jak bude nemovitost financovat
  3. Udělejte prohlídkový den pro všechny zájemce – zájemci tak na sebe vyvinou tlak
  4. Neprodávejte hned prvnímu zájemci, může přijít lepší nabídka
  5. Prodávejte nejvyšší finanční nabídce

Když se rozhodnete všechny tyto kroky podniknout sami, budete mít menší šanci, že k vám na prohlídku přijde realitní turista, avšak celý tento proces vás bude stát spoustu času i peněz.

Dělejte to chytře a nechte za sebe pracovat odborníky, kteří už mají s prodejem nemovitosti zkušenosti!

Zavolejte mi na telefonní číslo +420 731 527 791 nebo mi napište na e-mail stastna@bez-starosti.cz a nechte si zprostředkovat prodej své nemovitosti úplně bez-starostí. 🙂

Porovnejte nabídky