Výsledky vyhledávání

Proč prodávat nemovitost s makléřemJaká by měla být přidaná hodnota k vaší nemovitosti, když ji budete prodávat přes realitního makléře?

Když se řekne realitní makléř, tedy dnes už od roku 2020 realitní zprostředkovatel, co si pod tím představíte?

Myslím si, že většina z vás si představí člověka v obleku, nebo nějak slušně oblečeného, který prodá vaší nemovitost, a tady většinou ta představa končí. Očekáváte od něj nějakou práci jako je nafocení nemovitosti, možná natočení video prohlídky a ti znalejší čekají třeba i nějakou virtuální prohlídku.

Ale je to opravdu vše, co by měl realitní makléř pro vás udělat? Je to vše, co si představujete a co od něj očekáváte?

Za mě je tohle základ a u kvalitního makléře by to měla být naprostá samozřejmost.

Proč tedy spolupracovat s makléřem?

Protože makléř má kontakty. Nejen, že umí prodat nemovitost za vyšší cenu, než byste zvládli vy sami, ale také má databázi klientů, díky tomu může celý proces podstatně urychlit a prodat nemovitost třeba i bez inzerce.

Také by měl zvládnout najít danou nemovitost podle vašich požadavků a pomoci vám s financováním. Makléř by se totiž měl obklopovat profesionály  v oboru financí a hlavně by vám měl nabídnout nejlepší financování na trhu.

Pokud je to zkušený makléř, který je v oboru už pár let, tak za tu dobu nasbíral několik kontaktů z různých oborů a dokáže vám nabídnout více, než jen klasický prodej nebo vyhledání nemovitosti. Já osobně se obklopuji profesionály jako jsou advokáti, stavaři, architekti aj.

Pokud nastane jakákoli situace, ve které nejsem plně znalý, tak vždy vím, kam zavolat a na koho se obrátit. Také spolupracuji s několika dodavateli služeb a materiálu, takže vám mohu zajistit skvělou rekonstrukci nemovitosti, poradit vám jak máte naložit s financemi, jak ušetřit na domácnosti nebo dokonce to, jak si můžete vydělat. Tohle všechno by člověk nikdy sám nezvládl bez kvalitního týmu a správných kontaktů.

Proto využijte makléře při prodeji vaši nemovitosti, protože profesionální makléř vám nemovitost nejen prodá, ale dá vám mnohem více.

Michal Korič
Telefon: +420 722 533 689
E-mail: koric@bez-starosti.cz

 

 

 

Porovnejte nabídky