Výsledky vyhledávání

Profesionální fotografie jsou samozřejmostí a základem každé prezentace nemovitosti!Teda abych to uvedl na pravou míru, tak to myslím u mých zakázek a všech mých kolegů z projektu bez-starostí, protože pokud nahlédnete na inzertní portály, tak zjistíte, že kvalitní fotografie má zhruba 10 % prezentací nemovitostí.

Není to pouze o využití služeb profesionálního fotografa, ale také o přípravě nemovitosti k focení.

Nemyslím si, že je tak těžké při focení bytu schovat z kuchyňské linky mycí prostředky, houbičku a nedopitý lahváč piva, ale přesto je takto drtivá většina nemovitostí nafocena a inzerována.

Prodáváme přeci nemovitost a chceme ji ukázat v tom nejlepším světle, abychom upoutali co nejvíce zájemců, kteří ji budou chtít vidět na živo.

Díky dostatečnému množství zájemců nebudete muset jít cestou neustálého zlevňování a brzy se najde člověk, který Váš byt či dům koupí.

Parádní fotky plné emocí – to je jedna z věcí, které mi pomáhají dosahovat pro své klienty nejlepších výsledků a v dalším článku si shrneme několik nástrojů, které používám a 90 % makléřů NE.

Podívejte se na www.jansznapka.cz a vyberte si jednu z mnoha služeb, které nabízím. Najdete tam například možnost pouhé konzultace jak prodat nemovitost nebo třeba zpracování tržního odhadu nemovitosti.


Hezký den bez-starostí.

Porovnejte nabídky