Výsledky vyhledávání

Pronajmout si sám nebo raději (s) bez-starostí?Dnes se mi povedlo realizovat pronájem tohoto krásného domu, a to v rekordním čase 3 dny od prvního telefonátu majitele nemovitosti. Od spuštění prezentace to trvalo necelých 24 hodin a byla podepsána rezervace. Jediná starost, kterou majitel měl, bylo vytočit mé číslo +420 733 310 002 a domluvit se.

  • Majitel nemusí řešit nájemní smlouvu a její neprůstřelnost, protože to už zařídí advokát (ne opravdu nestahuji smlouvu z internetu).
  • Zajistím hladké předání a sepsání předávacího protokolu. Případné problémy s budoucím nájemníkem budu znovu řešit já a případně můj advokát.
  • Nemusí řešit jaký je rozdíl mezi pronájmem a podnájmem. A vůbec, víte to? 
  • Víte, jak je těžké dostat neplatiče z pronájmu? Víte, že když si postaví hlavu, tak se to bude řešit soudně a bude to trvat klidně půl roku?
  • Víte, že pokud takovému nájemníkovi vniknete do svého bytu a vystěhujete ho „násilím“, tak skončíte dost pravděpodobně s podmínkou?
  • Víte, jak si ověřit, zda Váš budoucí nájemník nemá například dluhy, exekuce a předejdete tak případným problémům?

Nad psaním článku o problematice pronájmu se dá strávit spousta času, stejně tak se dá strávit spousta času hledáním nájemníka a nebo řešením problémů s neplatičem. Mějme na paměti, že čas je nejcennější komodita na světě a podle toho s ním také nakládejme.

Pokud potřebujete pomoci s pronájmem, prodejem nebo třeba financováním nemovitosti, tak mi zavolejte na tel. +420 733 310 002 nebo napište na sznapka@bez-starosti.cz a hlavně buďte bez-starostí!

 

Porovnejte nabídky