Výsledky vyhledávání

REALITY. Jak se vyznat v tomto světě, když CHCETE PRODAT SVOU NEMOVITOST?Prodej nemovitosti už není pouhá realitní inzerce. Potřebujete prodejní plán i správně zacílenou propagaci.

Dnes už nestačí vystavit pouze inzerát na sreality.cz nebo bazoš.cz a čekat, jestli se někdo ozve. Při současné konkurenci a kvalitě nabídek je to pak nekončící příběh. Nechcete přece ztrácet čas s lidmi, kteří ani předem nevědí, zda mají dostatečné finance a třeba ani nejsou rozhodnuti, zda nějakou nemovitost opravdu koupí. Nemám pravdu?

Proto je třeba udělat více.

Nemovitost, kterou prodáváte si zaslouží přesně promyšlenou prodejní strategii – ta určí, jak bude vypadat celý prodej nemovitosti od A do Z. Dále budete potřebovat kvalitní prezentaci – zpracování přesného půdorysu, homestaging a díky němu ty nejlepší profesionální fotografie a videoprohlídku plnou emocí, maximálně efektivní inzerci – využití všech kanálů a možností, protože jak jsme si řekli „inzerce nestačí“, v tuto chvíli zpropaguji vaši nemovitost s vlastní webovou stránkou.

Jen tak máte jistotu, že prodej nemovitosti proběhne bezpečně, výhodně a rychle.

Domluvíme si osobní schůzku u dobré kávy, kde společně určíme tu nejlepší prodejní strategii přímo pro vás. Vypracuji vám tržní odhad, ať přesně víte za jakou aktuální cenu je reálné vaši nemovitost prodat a kolik stojí srovnatelné nemovitosti. Seznámím vás se 100 kroky, bez kterých se při prodeji nemovitosti neobejdete a která výrazně zvýší naše šance na úspěch při prodeji vaší nemovitosti.

Ráda vám pomohu prodat vaši nemovitosti za nejvyšší možnou cenu. Napište mi na e-mail frolo@bez-starosti.cz nebo zavolejte na telefonní číslo +420 739 117 645.

Mějte se krásně a hlavně #budtebezstarosti

Hana Frolo

Porovnejte nabídky