Výsledky vyhledávání

Rekonstrukce (s) bez-starostíPřemýšlíte o rekonstrukci nebo už jste nějakou rekonstrukci dříve prováděli, ale neproběhla přesně podle Vašich představ a domov Vám teď doslova padá na hlavu? I to se bohužel stává…

A víte, že i s tímto problémem Vám u nás v bez-starostí můžeme pomoct⁉️

Rekonstrukce bytu, bytového jádra, rodinného domu, koupelny, kuchyně nebo jiné části domu či bytu pro nás totiž není žádný problém. Provádíme dokonce zateplení stropu, střechy, fasády, ale také celého domu.

Veškeré rekonstrukce provádíme „na klíč“, to znamená, že našim zákazníkům poskytujeme všechny služby od samotného návrhu technického řešení, přes zajištění všech stavebních prací a materiálu až po odvoz suti, úklidu a úpravy zahrad.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Vše provádí zkušení řemeslníci, kteří jsou specialisty ve svém oboru. Realizujeme práce instalatérské, podlahářské, elektrikářské, malířské a mnoho dalších.

Nepochybujeme o tom, že je pro Vás důležitá také cena rekonstrukce, protože není pochyb, že si přejete kvalitní rekonstrukci na míru za nejlepší cenu. Kalkulace nákladů veškeré stavební práce jsou pro nás samozřejmostí.

Líbila by se Vám nová kuchyň nebo koupelna na míru? Nebo něco jiného? Dokážeme se postarat také o interiér Vaší nemovitosti. Samozřejmě si můžete koupit levnou variantu kuchyně z Polska nebo navštívit specializované obchody jako jsou Hanák, Oresi nebo Ikea. Nic však nenahradí individuální přístup, kvalitu a řešení na míru od šikovných stolařů. A to vše přímo ve Zlíně.

Tak co, přejete si také rekonstrukci úplně bez-starostí? Pokud ano, tak mi rovnou napište na  konior@bez-starosti.cz nebo zavolejte +420 773 570 726 a můžeme si domluvit schůzku. Uvařím Vám výbornou kávu a můžeme se domluvit, jaké máte možnosti. Budu se na Vás těšit! Tomáš Konior

 

Porovnejte nabídky