Výsledky vyhledávání

ŠOK! Jeden inzertní server k výhodné koupi rozhodně nestačíZákladní chybou při hledání nemovitostí je spoléhat se pouze na jeden zdroj…

PROČ?  

Na základě svých rozsáhlých statistik za rok 2018 jsem přišel na jednu zarážející skutečnost. Většina lidí hledá nové bydlení pouze na nejnavštěvovanějším inzertním serveru v ČR. To je velká škoda, protože nemovitosti zde často bývají neaktuální, předražené či dokonce fiktivní a často jsou u nich uváděny nepřesné informace.

Jaká je tedy ideální cesta k novému bydlení?

Důležité je vyhledávat nemovitost napříč celým realitním trhem a vybírat si tak z veškeré nabídky, která je na trhu dostupná.  Skládá se z nabídek všech realitních kanceláří i „samoprodejců“. V neposlední řadě je důležité se zaměřit také na majitele nemovitostí, kteří prodej teprve zvažují. Následně z nich musíme vyfiltrovat nemovitosti nevhodné, předražené a rizikové. Poté můžeme vybrat tu nejvhodnější. V případě, že se objeví nějaká opravdu výhodná nabídka koupě nemovitosti, tak rozhodně neváhejte a snažte se k ní dostat dříve než ostatní, protože v nabídce se nikdy dlouho „neohřeje“.

Výběr vhodné nemovitosti za rozumnou cenu a její následná příprava k nastěhování je dlouhý a složitý proces. Tak proč si to nezjednodušit?!

Napište mi na do zpráv bezouska@bez-starosti.cz nebo mi zavolejte na tel. +420 731 010 123 a já Vám obratem zašlu důležité informace a 100 kroků, které vedou k úspěšnému vyhledání nemovitosti na míru (s) bez-starostí a třeba se následně domluvíme na spolupráci, která bude oboustranně přínosná a zajímavá.

 

Porovnejte nabídky