Výsledky vyhledávání

Videoprohlídka jako další nástroj pro dosažení maximální prodejní ceny nemovitostiMinule jsem psal o profesionálních fotografiích jako o naprostém základu všech mých prezentaci a teď bych rád napsal pár řádku také o videoprohlídkách.

Profi fotky má zhruba 10 % inzerátu – to už víme, ale kolik prezentací má asi video, hm? Aktuálně je v Ostravě 231 inzerátu domů a z toho 8 jich obsahuje video, což je pouze nějakých 3.5%.

Pokud mi dokážou profi fotky vnést do prezentace emoce, co potom dokáže asi videoprohlídka? 🙂

Možná si říkáte, že už jste nějaké videoprohlídky viděli a vypnuli jste je po minutě, protože se tam nic nedělo, ale mrkněte se na náš youtube kanál http://bit.ly/bezstarostiytb a nastavte si odběr. Najdete tam spoustu videoprohlídek ode mě i mých kolegů z našeho projektu bez-starostí jak prodávaných nemovitostí, tak i prodaných.

Videoprohlídka ve spojení s poutavým scénářem natočená kvalitními kameramany je v dnešní době z mého pohledu nejlepší nástroj, který se dá při prodeji nemovitosti využít.

Čím více emocí se podaří do prezentace dostat jak fotkami, tak videem, tím více se nám ozve potencionálních kupujících a to je to, co přeci chceme.

Například v sekci na prodej na Vás vyskočí Kateřina Surá – realitní služby „bez-starostí“ a její nabídka apartmánů v rakouském Nassfeldu a hned za ní třeba moje prezentace bytu 2+kk v Třinci.

Aktuálně připravuji do prodeje dalších několik nemovitostí a u všech bude videoprohlídka. Fotka z dnešního článku je ze včerejšího trošku netradičního natáčení a výsledek budete moci vidět v neděli. Nezapomeňte mě tedy sledovat, protože takové video na realitním trhu ještě opravdu nebylo.

Než se rozloučíme, tak si ještě uděláme malou rekapitulaci věcí, co máte udělat.

 

Porovnejte nabídky