Výsledky vyhledávání

Vyhněte se realitním turistům aneb kvalitní kupující = základ dobrého obchoduV současné době se na trhu pohybuje mnoho zájemců o koupi nemovitosti. Ovšem ne každý je dost bonitní na to, aby si mohl Vaši nemovitost koupit. Obzvlášť když banky stále více zpřísňují podmínky pro získání hypotéky. Najít kvalitního kupce je ale stejně důležité jako mít kvalitní produkt (v tomto případě tedy nemovitost).

Rádi byste ušetřili cenný čas a zároveň chránili své soukromí? Z tohoto důvodu je dobré si do své nemovitosti pustit pouze takové klienty, o kterých víte, že si Vaši nemovitost skutečně mohou dovolit. No jo, ale jak to zjistíte?

Co kdybych Vám pomohl já?

Pracuji pouze s prověřenými klienty, pro které vyhledávám nemovitost podle jejich představ, ale také hlavně podle jejich finančních možností. Proto k Vám dovedu pouze takového klienta, který bude mít reálný zájem Vaši nemovitost koupit, a hlavně ji bude mít z čeho zaplatit.

Chcete vědět více? Podívejte se na mých webových stránkách www.petrbezouska.cz, jak pracuji a jaké typy nemovitostí aktuálně hledám nebo mi zavolejte na telefonní číslo +420 731 010 213 a můžete být bez-starostí klidně už dnes.

 

Porovnejte nabídky