Výsledky vyhledávání

Záruka nejnižší provize a nejkvalitnější realitní služby? To přece nejde dohromady.Pokud realitní makléř ihned po první schůzce nemovitost nafotí a „práskne“ ji do inzerce se zárukou nejnižší provize, utíkejte…

Nemovitost si tímto způsobem rozhodně prodáte i sami bez jeho služeb. Ovšem ne za nejvyšší možnou cenu, bez problémů a bez-starostí. Takový proces je totiž velmi složitý a náročný na čas i peníze.

Když jsem si prošla nabídku domů na prodej ve Zlíně, vyskočilo na mě 300 inzerátu a z toho pouze 20, tedy méně než 10 %, mělo použitelné fotografie a jen 5 z nich mělo videoprohlídku (video poskládané z fotografií opravdu nepočítám).

DŮLEŽITÉ KROKY K ÚSPĚŠNÉMU PRODEJI:

  • nejprve si musíme nemovitost nachystat – tzn. upravit ji tak, aby vizuálně vypadala dobře
  • následuje profesionální nafocení
  • vytvoříme virtuální prohlídku a 3D půdorys
  • natočíme videoprohlídku
  • nachystáme popisek, který obsahuje všechny výhody nemovitosti, její technické parametry a také použijeme správná klíčová slova
  • vytvoříme webovou stránku nemovitosti a koupíme pro ni vhodnou doménu
  • zaměříme se na její prezentaci na sociálních sítích, PPC reklamu a SEO optimalizaci pro internetové vyhledávače (a to zejména pro Google)

Díky těmto krokům můžeme nemovitost velmi efektivně propagovat a dostane se tak k mnohem více potencionálním zájemcům.

Tohle všechno rozhodně nejde se „zárukou nejnižší provize“, protože do každé zakázky investujeme nemalé peníze. Výsledkem je to, že nemovitosti pravidelně prodáváme o 10-15 % lépe oproti tržní ceně . A to není špatné, ne? Tak vypadá přidaná hodnota služeb profesionálního realitního makléře.

Chcete, aby se Vaše nemovitost odlišila? Přejete si, aby ji vidělo 99 % potencionálních kupujících v tom nejlepším světle? Potřebujete, aby se prodala bezpečně a za maximální možnou cenu?

Zavolejte mi na telefonní číslo +420 734 370 294, domluvíme si osobní schůzku a já vymyslím tu nejlepší prodejní strategii i Vám!

 

 

 

Porovnejte nabídky