Výsledky vyhledávání

Zkratky neexistujíPrávě probíhá mistrovství světa v ledním hokeji a vzhledem k tomu, že máme aktuálně toto období a velkou část života jsem podřídil právě hokeji, tak jsem se rozhodl pomíchat svět realit a přirovnat jej k němu.

Aby člověk mohl dělat sport na nejvyšší úrovni a řadit se mezi nejlepší, tak pro to musí obětovat neuvěřitelné množství času, podstoupit obrovskou dřinu jak fyzickou, tak i psychickou a k tomu spousta dalších faktorů, které zde hrají roli.

V mládí jsem hrál juniorskou extraligu, takže v daném věku jsem hrál nejvyšší soutěž a v roce 2007 se nám s kluky podařilo dokonce vyhrát titul.

Bylo to super období v životě, které mi dalo neuvěřitelně mnoho a celkově můžu říct, že mě hokej z velké části zformoval do dnešního já.

Každopádně Extraliga mužů není nafukovací, a tak by mělo být asi každému jasné, že dostat se z juniorské soutěže do mužské je opravdu velký skok, který já nikdy neudělal 

I když jsem sportu obětoval hodně, tak pořád tady byli kluci, kteří mu dali prostě o kus více a to jsou například kluci v naší dnešní reprezentaci, kteří dnes přejeli Rakousko.

Hold ne každý je v mládí uvědomělý natolik, že ví, že má více makat a nejít po zápase pařit 

Dneska jsou to pro mě věci, které už vím a přenáším je v praxi do mé práce a věřím tomu, že je to má největší konkurenční výhoda.

Co z toho tedy plyne?

  •  Pokud budu prodávat nemovitost stejným způsobem jako ostatní, nikdy nedosáhnu lepších výsledků než oni.
  • Nic není jednoduché a zkratky neexistují.
  • Chtít prodat rychle není ideální cesta viz bod výše.
  • Ušetřit neznamená vydělat.
  • Něco nevědět není ostuda, stačí se zeptat.
  • Bez kompletního týmu by to nešlo (fotograf, homestager, advokát, copywrighter, kameraman, ….)
  • A spousta dalšího, ale něco si taky musím nechat pro sebe 🙂

Prodej nemovitosti je dlouhý a složitý proces, ale vím jak na to!

Hezký den a pořádně fanděte! Tento rok bude konečně placka!

 

Porovnejte nabídky