Výsledky vyhledávání

Hledáte hezké a nové bydlení? Chtěli byste si vybírat nemovitost z veškeré nabídky, která je na trhu dostupná?

Zajistíme to, že si nemovitost vyberete z 99 % aktuálních nabídek. Jak to funguje?

Sjednáme si osobní schůzku

Přijďte za námi do kanceláře ochutnat výbornou kávu a ty nejkvalitnější služby.

Probereme všechna Vaše přání, priority a požadavky. Zvážíme veškeré aktuální možnosti a zvolíme optimální strategii hledání nového bydlení.

Najdeme nejlepší cestu k Vašemu novému bydlení

Společně vybereme nejvhodnější nemovitost a zajistíme pro Vás bezstarostný průběh obchodu.

Nemovitost si vyberete z 99 % dostupných nabídek. Byla by škoda si nemovitost hledat pouze na omezeném počtu inzertních serverů, kde jsou nemovitosti často předražené, neaktuální či dokonce fiktivní.

Bydlete moderně, stylově a hlavně #budtebezstarosti

Vracet se do hezkého a útulného prostředí je přece příjemné každému.

Na základě Vašich přání a požadavků pro Vás nemovitost zrekonstruujeme, upravíme a do detailů připravíme přímo k nastěhování, tedy „na klíč“.

10 společných kroků k vysněnému bydlení

... aneb co pro Vás zařídíme

Je nutné zvážit širokou škálu faktorů, které jsou přímo úměrné spokojenému bydlení. Vycházíme zejména ze současných potřeb, ale zvažujeme i výhody původního bydlení, okolí nemovitosti, možnost budoucího prodeje a v neposlední řadě finanční stránku věci, tak abychom měli reálné představy. Ve většině případů nelze najít 100% ideální bydlení, proto je důležité seřadit si priority a maximálně se mu přiblížit.

Základní chybou při hledání nemovitosti je spoléhat se pouze na jeden zdroj. Většina poptávajících si myslí, že jediným zdrojem nemovitostí jsou komerční inzertní servery. Bohužel i na těchto serverech se jednak objevuje jen část nemovitostí dostupných na realitním trhu a také jich je zde mnoho rezervovaných, prodaných, neaktuálních, předražených či dokonce fiktivních.

Výběr nového bydlení je často o stanovení kompromisů. Čím více prohlídek absolvujete, tím větší nadhled budete mít. Nemá smysl trávit spoustu času hledáním nemovitosti přes inzertní servery a neabsolvovat prohlídky, protože inzeráty můžou být často velmi klamavé. Při první prohlídce se zaměříme zejména na faktory, kterou jsou pevně dané a nemůžete je změnit. (Např. podlahovou plochu bytu, patro, orientaci na světové strany, okolí domu). Pokud jsou tyto atributy akceptovatelné má smysl se zabývat nemovitostí více do hloubky. Důležitým aspektem je samozřejmě, jak se říká, poměr cena/výkon.

Nákup nemovitosti je velká životní událost, která velmi časově náročná a přináší spoustu starostí. Většinou investujeme své celoživotní úspory nebo se zadlužíme na velkou část svého života. V naši společnosti trh neustále monitorujeme a známe všechny aktuální trendy, proto dokážeme zhodnotit všechny vlivy a okolnosti koupě vybrat tak tu nejvhodnější nemovitost. Nenecháme Vás udělat unáhlené rozhodnutí ale dokážeme reagovat velmi pružně a rychle.

Ceny nabídek, které vidíte v komerční inzerci, pro nás nejsou rozhodující. Průměrná cena určitého typu nemovitosti je zde ovlivněna mnoha faktory. Nemovitosti jsou zde často neprodejné nebo je jejich cena uměle navyšována. My jsme ovšem schopni , díky každodenním zkušenostem, určit a vyjednat reálnou tržní cenu.

Tento bod už nemá vliv na cenu, ale je naprosto zásadní. Právní vady můžou mít fatální následky a o své peníze můžete bez náhrady přijít. S nástrahami a podvodnými praktikami se na realitním trhu setkáváme každý den. Je důležité prověřit historii dané nemovitosti, její současný stav a také hrozby v podobě právních problému, které ještě nevyplavaly na povrch.

Skryté vady nemovitosti jsou tradičním problémem při pořízení nového bydlení. Tyto vady mohou mít kritické důsledky pro Vaši peněženku. My se jim snažíme v rámci „technické inspekce“ maximálně předejít a šetříme tak Vaše peníze.

Financování zajišťujeme prostřednictvím naši společnosti “Finance bez starostí”. Porovnáváme nabídky všech bankovních subjektů na trhu tak, abychom byli schopni vybrat opravdu nejvýhodnější variantu. Neřešíme pouze otázku úroků. Nejnižší úrok totiž neznamená, že se jedná o nejvýhodnější hypotéku. Snažíme se také myslet i na horší časy a mít u všeho nějakou rezervu, aby nenastala v budoucnu nepříjemná situace.

Základem úspěšné obchodní transakce je vyvážená smluvní dokumentace. Tu zajistí pouze odborník, který má právní vzdělání a řeší obchody s nemovitostmi denně. Celý právní servis zajištěný naši společnosti je na profesionální úrovni a založen na dlouhodobých referencích partnera. Spolupracujeme pouze s prověřenými subjekty.

Velmi podceňovaná záležitost při nákupu nemovitosti. Většina kupujících tuto část obchodu podceňuje. Před podpisem předávacího protokolu je potřeba ověřit spoustu náležitostí a předejít tak případným finančním ztrátám na opravách.

Koupě vhodné nemovitosti za rozumnou cenu a její následná příprava k nastěhování je dlouhý a složitý proces.

Tak proč si ten život nezjednodušit?!

Více informací na Infolince +420 770 778 773

Vyberte si jednoho z našich skvělých makléřů a #budtebezstarosti

  • Činidlo

Sledujte šťastné příběhy (s) bez-starostí

#budtebezstarosti

[instagram-feed]

Porovnejte nabídky