Marcela Slavíková

Nabídka nemovitostí
Výsledky vyhledávání

Prodáváte svou nemovitost? Líbilo by se Vám prodat nemovitost rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu?

Jmenuji se
Marcela Slavíková
působím v lokalitách
Kralupy nad Vltavou, Praha
zavolejte mi na
+420 724 757 533
nebo mi napište na
slavikova@bez-starosti.cz
přečtěte si pár vět o mně
  • Prodej nemovitostí za nejvyšší možnou cenu
  • Poradenství v oblasti realitního práva
  • Tržní ocenění nemovitosti  • Vážím si Vašeho času

  • Šetřím Vaši peněženku

  • Dokonale znám Vaši lokalitu

  • Tak se stavte na dobrou kávu a #budtebezstarosti

Moje aktuální nabídka nemovitostí

Všechno (5)
Byty (2)
Domy (1)
Komerční (1)
Pozemky (1)

Prodej, Byt 2+1, 55 m2 – Kralupy nad Vltavou

info v RK
Nabízíme vám ke koupi byt v Kralupech nad Vltavou dispozičně řešený jako 2+1 s garáží o výměře 55 m2. Nachází se ve [více]

Prodej, Byty 2+kk, 48m2 – Kralupy nad Vltavou

2 100 000 Kč
Nabízíme vám ke koupi byt 2+kk, v Kralupech nad Vltavou, v centru města. Obytná plocha bytu je 48 m2 a nachází se v [více]

Prodej, Pozemky pro bydlení, 16845m2 – Nová Ves – Nové Ouholice

950 Kč za m2
Nabízíme vám ke koupi pozemek, určený ve schváleném územním plánu obce Nová Ves, k výstavbě několika rodinných domů [více]

Prodej, Rodinné domy, 184m2 – Veltrusy

5 100 000 Kč
Nabízíme vám ke koupi rodinný dům v obci Veltrusy. Dům se nachází na rovinatém pozemku o rozloze 636 m2. Kompletní [více]

Prodej, Obchodní prostory, 200m2 – Mšené-lázně – Brníkov

1 500 000 Kč
Nabízíme vám ke koupi dům v obci Mšené – Lázně, část Brníkov. Objekt sloužil pro obchodní účely (potraviny) a [více]

Sledujte šťastné příbehy (s) bez-starostí #budtebezstarosti

a přečtěte si hodnocení mé práce

Vřele doporučuji za skvělý a nadstandardní přístup ke klientovi. Paní Slavíková je velice spolehlivá a ochotná makléřka díky které jsem prodal a zakoupil jiný byt. Ochrana a přání klienta je pro ni na prvním místě.
Lejčko Pavel,
Touto cestou ještě jednou moc děkuji paní Slavíkové za obrovskou pomoc při prodeji a koupi nemovitosti. Má velice profesionální přístup, je velmi milá, spolehlivá a vstřícná. Všem vřele doporučuji.
Markéta L.B.,
Děkuji paní Slavíkové za pomoc při prodeji bytu a vřele ji doporučuji: je profesionální a zároveň velice milá a vstřícná, vše proběhlo hladce a bez problémů.
Alena Fialová,
Vřele doporučuji, paní Slavíková je velice profesionální, příjemná, milá, je radost s ní spolupracovat, všechno perfektně vysvětlí a zařídí
Marie Zuzánková,
Děkuji paní Slavíkové za profesionální přístup při prodeji mého bytu. Vše skvěle vysvětlila a s nadhledem zařídila. Mohu ji vřele doporučit. Je velice příjemná, chápající a vstřícná. Má velký přehled a zkušenost v oboru realitního makléře. Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti.
Radovana Havelková,
Děkuji paní Slavíkové za pomoc při koupi a při pronájmu bytů. Již jsme spolu zrealizovali několik obchodů a při každém z nich projevila velmi profesionální a zároveň lidský přístup. Mohu jen doporučit.
Petr Otáhal,
Prodej bytu v Praze na Jižním Městě proběhl k mé velké spokojenosti a v rekordním čase. Paní Slavíkovou svým aktivním přístupem, solidním a milým jednáním mohu jen doporučit. Děkuji
SH,
Velice děkuji jménem celé rodiny paní Slavíkové za trpělivou a precizní pomoc při nelehkém ``kulovém blesku``, který se mnou během roku 2017 absolvovala a provedla nás profesionálně touto složitou cestou. Je profesionálem na svém místě.
Štěpánka Zelená,
Díky profesionální práci paní Slavíkové byla koupě bytu ``hračka``. Velice jsem ocenila její přátelský přístup, ochotu a organizační schopnosti.
Kateřina Štraubová,
Paní Slavíkovou můžu jen doporučit, je velice profesionální, příjemná, milá, ochotná a je radost s ní spolupracovat. Všechno perfektně vysvětlí a zařídí. Díky paní Marcelce prodej našeho domečku proběhl hladce a rychle.
Alena Horáková,
Děkuji paní Slavíkové za profesionální a zároveň lidský přístup a ochotu. Prodej bytu a následně koupě stavební parcely proběhla ke spokojenosti pro všechny strany naprosto hladce. Paní Slavíkovou mohu jen doporučit.
Aleš Jíša,
Paní Slavíkovou mohu všem doporučit, je milá ochotná a vždy naprosto profesionální. Skvěle vyřešila prodej našich dvou bytů a koupi rodinného domu, vše k naší naprosté spokojenosti.
Tomáš Robek,
Vřele doporučuji, profesionální přístup, komunikace na vysoké úrovni.
Jaroslav Shánilec,
Děkuji paní Slavíkové za zprostředkování prodeje mé nemovitosti. Již jednou jsem využila jejích profesionálních služeb, a tudíž byla má volba při transakci jednoznačná. Opět potvrdila, že je jedním z nejlepších realitních makléřů a její služby vřele doporučuji.
Radovana Havelková,

Kontaktujte mě

Zadejte termín prohlídky

Porovnejte nabídky